JR suksess p� Hedmark og i NM, men f�rst litt om de som var tidlig oppe som vanlig og holdt SS5  Byflaten i sving.
Vi m�ttes p� Esso stasjonen p� Brummundal.
Gustav Fredrik, har kommet hvem venter vi p� da?

Over fra v:: Arild Ekeberg, Gustav Fr. Huseby og Petter Stenseng og en ii trenger jeg � si mer.

Over til v: Grethe W. Johnsen, Einar Korneliussen, Per Arnt Nilesn Vidar Sommer og Morten Taje.

Til v: Jan Inge J�rgensen, Morten Taje, NAF Hamars funksjon�rsjef ser etter flere funksjon�rer, men vi er alltid p� plass, Per Arnt Nilsen og bak Willum Kjeserud.

PS trenger litt hjelp fra Gj�vik for � f� navnene riktig denne gangen :-)

 

S�nn ja, teltet p� vei opp.


Det er litt som skal rigges opp Arild Ekeberg og
Morten Taje med JR banner.

Telt, samband, skilt bannere, prosedyrer ol.

Over til h�yre: Anne
Grethe W. Johnsen, Rita Taje, Maria Taje og Jan Inge J�rgensen.

Til h�yre:
Karin Hansen og Arild Ekeberg hadde rigges seg opp med Land Rover'n. Hvordan smakte tytteb�rene?


Flying finish er klar med klokkene.  I bilen Anne
Grethe W. Johnsen utenfor Jan Inge J�rgensen.

Over Thomas kom f�rst i l�ypa, s� Bernt til h, neste av v�re over flying finish.
Her er det kyndig behandling av deltakerens tidsb�ker
og resultater, familien Taje har kontroll ser dere.


Arild til h�yre gir hjelpende r�d til en deltager som bryter, samt tar seg av n�dvendige skjemaer.

 
Klasse 3. Gr.N 1601 - 2000 ccm A+B+C-f�rere  
39 Atle Bj�rklund NAF A & B Jr. Citroen Xsara VTS A  3   09:34:00
      Atle Bj�rklund  

 
Klasse 3. Gr.N 1601 - 2000 ccm A+B+C-f�rere  
53 Tommy Holt NAF A & B Jr Nissan Almera GTI C  3   09:46:00
  Benjamin Ward NMK Hadeland Tommy Holt      

?? Er dette en av v�re, vi m� f� gutta til � sette JR merket p� bilen slik at vi ikke fotograferer feil lag, det er ikke alltid startlistene er oppdatert.


Klasse seier i kl 19 debutant til
1 120 Erik S. Johansen
Maren Moseby
NAF A & B jr.
NMK Aurskog-H�land
Volvo 240
Erik S. Johansen
DEB
19
0:00.0
59:47.1
 
Klasse 8. Gr.A over 2000 ccm A+B+C-f�rere  
19 Christian A. Selmer NAF A & B Jr. Ford Focus WRC C  8   09:17:00
  Nils-Henrik Holmen NAF A & B Jr. Christian A. Selmer    

Dessverre brutt.


Raceface, Ketil var konsentrert da han kom i m�l hos oss p� 5 er'n

Stemningen i bilen virket god og Ragnar Engen smiler allerede her.
 
Klasse 3. Gr.N 1601 - 2000 ccm A+B+C-f�rere  
43 Petter Fausko NAF A & B jr. Renault Clio Ragnotti B  3   09:38:00
  Thorleif Halden NAF A & B jr. Petter Fausko      

En slik Renault bil skal v�re bl� ja!


Vi mimret litt om Sn�freseren med Per.
Over:
 8 plass i klasse 3:
8 132 Sveinung Mitseim
Gudmund Borg
NAF A & B Jr
NAF Valdres
Nissan Almera GTI
Sveinung Mitseim
N
3
0:00.0
56:35.8
4:17.4
1:11.0

Til h�yre:

Klasse 6. Gr.A 1401 - 1600 ccm A+B+C-f�rere  
31 Kjetil Finstad NMK Elverum Peugeot 206 XS B  6   09:25:00
  Anders Wangen NAF A & B Jr. Kjetil Finstad    

Rune Kittelsen KAK rullet over m�l men fikk lite nytte av tiden, vi rykket ut med sikkerhetsmannskaper for � sjekke at alt var i orden og l�pet kunne g� vidre.

Fra m�lgang p� Olerud Hamar

Teamene til Thomas og Mads p�nsker ut strategien for champis dusjen mens de venter i spenning p� hvem som vant, marginen var ikke stor.

Over Henning Isdahl med NM seiers intervjuet med Thomas.

NRK vil vite om manager Schie har opplegget klart for
WRC neste �r.


Mer Champis f�rst, Mads for totalseier i Rally Hedmark og
Ragnar Engen NAF A&B JR for seieren i kartleser NM.

Over til venstre og h�yre:
Bernt var ikke forn�yd med sjetteplassen totalt, de fikk ogs� 3 plass i klassen bare sl�tt av Steffensen med 37,9 sek. Dette kostet han s�lvet i NM i klassen.

Veronica Engan tok 5 plass totalt i kartleser NM.
Gratulerer!

6 6 Bernt Kollevold
Veronica Engan
NAF A & B jr
NAF A & B jr
Mitsubishi EVO 9
Bernt Kollevold
N
4
0:00.0
49:58.0
3:21.8
0:37.

Til venstre og klasseseier i kl. 9 og 18 totalt

1 54 Kjetil Br�then
Per Gunnar Aarnes
NAF A & B Jr.
KNA Kongsvinger
Volvo 940 EVO
Kjetil Br�then
NAS
9
0:00.0
53:03.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 3 og nr 3 nr 25 totalt.
3 43 Petter Fausko
Thorleif Halden
NAF A & B jr.
NAF A & B jr.
Renault Clio Ragnotti
Petter Fausko
N
3
0:00.0
54:30.2
2:11.8
2:04.9

Klasse 4
13 26 Roar Knutsen
Monica Engan
NMK Aurskog H�land
NAF A & B jr
Subaru Impreza
Roar Knutsen
N
4
0:00.0
53:23.9
5:04.7
1:30.1

Klasse 3
 
12 53 Tommy Holt
Benjamin Ward
NAF A & B Jr
NMK Hadeland
Nissan Almera GTI
Tommy Holt
N
3
0:00.0
64:57.7
12:39.3
7:26.0

Klasseseier i klasse 11 og JR. flott.
 
1 125 Rune L�vhaug
Espen Grorud
NAF A & B Jr.
NAF A & B Jr.
Volvo 242 R
Rune L�vhaug
NAS
11
0:00.0
58:35.1
0:00.0
0:00.0

Klasse 3
 
8 132 Sveinung Mitseim
Gudmund Borg
NAF A & B Jr
NAF Valdres
Nissan Almera GTI
Sveinung Mitseim
N
3
0:00.0
56:35.8
4:17.4
1:11.0

Klasse 6
4 31 Kjetil Finstad
Anders Wangen
NMK Elverum
NAF A & B Jr.
Peugeot 206 XS
Kjetil Finstad
A
6
0:00.0
54:54.3
1:34.4
0:35.4

Foto Vidar Holum, red avslutter kl 1539 s�ndag 24, er det noen som har flere bilder eller tekst, bare kom med det.

Vi sees p� Stifinner'n neste uke, venter spent p� comebacket til St�le!

Klikk her for � forsette....